V úterý 16.6. jsme s vydali na dobrodružnou výpravu do Druhohor. Některých dinosourů jsme se trošičku báli, ale jiné jsme s radostí nakrmili trávou. Počasí nám přálo, svačinky chutnaly a zmrzlina byla také vynikající. A jak pravil Vojtík V: "Paní učitelko, tenle výlet se nám povedl!" ... měl pravdu, však mrkněte do Fotogalerie.
Nastavení cookies