Malí - velcí, tlustí - tencí ... ve čtrtek 18.6. přišli všichni co chtěli, starosti nechali za brankou a proměnili se v kluky, co si rádi hrají na indiány, střílí lukem na bizony, hází tomahavkem a plíží se prérií. Tohle odpoledne bylo dárkem našim tatínkům ke dni otců a domníváme se, že si ho s dětmi náležitě užili. Však se můžete sami přesvědčit.
Nastavení cookies