Výlet do Kovozoo 3.ročník

V pondělí 8. června se žáci 3. ročníku vydali na školní výlet do Kovozoo ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Počasí nám přálo a celý den jsme si společně moc užili.

Během prohlídky jsme obdivovali originální kovová zvířata. Prošli jsme si areál, viděli zajímavé exponáty, starou techniku a dozvěděli se mnoho nového o tom, jak lze nepotřebné věci proměnit v něco krásného a užitečného. Největší zájem vzbudila zvířata v životní velikosti a letoun L-610, do kterého jsme mohli nahlédnout.

Velkým zážitkem pro všechny byla také návštěva kovárny, kde jsme si vyzkoušeli práci kovářů a poznali, kolik šikovnosti a trpělivosti toto tradiční řemeslo vyžaduje.

Z výletu jsme si odvezli spoustu nových poznatků a hezkých společných vzpomínek.